logo bip

Jubileusz 70-lecia Przedszkola

14 czerwca obchodziliśmy wielką uroczystość  - 70 lat istnienia naszego przedszkola.

Gala odbyła się na dużej scenie MDK „Chemik”. Swoją obecnością zaszczycili nas ważni goście, m.in. Zastępca Prezydenta Miasta, Kierownik Wydziału Oświaty i Wychowania, Dyrektor ZOOiW, Dyrektor MOPS , Dyrektor SPDS „Promyczek”, Kierownik DDP nr 1 „Pod Brzozą”, Dyrektorzy żłobków, przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjów, Proboszcz parafii Osiedla Pogorzelec. przybyli również dawni pracownicy, absolwenci, rodzice, dziadkowie i sympatycy naszej placówki.

Przedszkolaki wszystkich grup stanęły na wysokości zadania, prezentując w pięknej scenografii swoje umiejętności artystyczne. Tańce, wiersze, piosenki do popularnych melodii instrumentalnych i rozrywkowych zachwyciły widzów. Na wielkie uznanie zasługuje postawa dzieci, które podczas całej uroczystości były mocno skupione i zaangażowane.

W imieniu Prezydent Miasta Pani S. Nowosielskiej gratulacje złożył i wyraził swój podziw dla występów dzieci Wiceprezydent W. Jagiełło. Dużo ciepłych słów usłyszeliśmy również od przedstawicieli innych placówek oświatowych, którzy docenili naszą ogromną pracę w przygotowanie jubileuszu.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na poczęstunek, przy którym wspominali dawne czasy, dzielili się wrażeniami z występu. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz za liczne prezenty urodzinowe.

Zdjęcia można podziwiać na stronie K- K Miasto Możliwości, Lokalna.